WELKOM
 
|    Bloemwerken voor iedere gelegenheid! 

Benieuwd naar de ervaringen van onze klanten? Hieronder lees je hoe anderen onze bloemsierkunst hebben beleefd.

Reviews

63 berichten op 13 pagina's
Rachel Zuilhof
03-05-24 15:55:31
Jacqueline
Wat een mooi boeket en corsages had je gemaakt zeg. Het paste helemaal.
Ook bij de taart kwam het heel mooi uit.
Grs Rachel
Joey en Enzo
18-11-23 13:42:23
11 november 2023 Chateau de Raay. Nog ontzettend bedankt. Alles was prachtig!
Visschers
16-08-23 20:35:55
Jacqueline, je hebt de bloemen voor onze bruiloft echt mooi en goed verzorgt. Dit zorgde voor extra sfeer tijdens onze grote dag dank hiervoor
Milou en Iason Lemmen
15-06-23 11:09:56
Hi Jacqueline,

Nogmaals heel erg bedankt voor de prachtige bloemen die je voor onze trouwdag hebt verzorgd 😘 de kleuren, het boeket en de boog waren prachtig en pasten mooi bij de locatie kasteel Groot Buggenum in Grathem🤗 dankjewel!
Mirjam Linssen
18-04-23 14:38:00
Hoi Jacqueline , fijn dat we gisteren samen het bloemstuk voor pap hebben gemaakt. Dank je wel dat je dat samen met mij wilde doen. Het heeft een mooie plek gekregen op het graf van oma en opa.
Tonen: 5  10   20

Artiflora is een eenmanszaak en ik werk alleen op afspraak. Ik heb geen winkel en waardeer het ontzettend, als je je review achterlaat onderaan deze pagina. 

Bloemige groet


Jacqueline